Filmowanie ślubów, filmowanie wesel, wideofilmowanie ślubów wesel opole, photoexpo - filmowanie ślubów, filmowanie wesel, filmowanie ślubów opole, filmowanie wesel opole, photoexpo.pl,

Przejdź do treści
P&O

Najczęściej zadawane pytania.
KONTAKT

tel. +48 604 103 331 /  +48 694 356 323
strona: www.photoexpo.pl
e-mail: biuro@photoexpo.pl

1. Co nas wyróżnia z pośród wielu innych firm?

Wyróżnia nas głównie to, że jako nieliczni filmujemy lustrzankami cyfrowymi. Ponadto wysoka jakość, kreatywność, przystępna cena.
2. Co wchodzi w zakres filmowania i fotografowania?

Zakres zależy wyłącznie od Was i może obejmować przygotowania, błogosławieństwo, ślub, wesele, poprawiny, plener. Standardowo rozpoczynamy od przygotowań (od godz. 10.00), a kończymy na oczepinach (max. godz. 1.00 w nocy).
3. Czy można zrezygnować z nagrań przygotowań  lub pleneru?

Oczywiście, że nie są to elementy obowiązkowe, ale trzeba mieć na uwadze, że obniży to atrakcyjność Waszego filmu.
4. Czy z sesji plenerowej powstaje osobny reportaż?

W zależności od Państwa oczekiwań jest możliwe nagranie osobnego klipu z pleneru, bądź też jedynie ujęć wykorzystywanych w głównym klipie „highlights”.
5. Czy sesję plenerową można nagrać w dniu ślubu?

Jest taka możliwość, lecz zdecydowanie odradzamy. Lepiej umówić się na inny termin, bez pośpiechu, gdy jesteście w pełni zrelaksowani.
6. Czy aby podpisać umowę konieczny jest przyjazd do Opola?

Nie jest to konieczne. Umowę można zawrzeć drogą korespondencyjną.
7. Jak zarezerwować termin?

Jedyna możliwość rezerwacji terminu to podpisanie umowy i wpłata zadatku.
8. Jakim sprzętem filmujecie i fotografujecie?

Materiały filmowe oraz zdjęcia wykonujemy wyłącznie lustrzankami cyfrowymi z zastosowaniem jasnych obiektywów. Dla uzyskania lepszych efektów wizualnych i jakości używamy stabilizatorów obrazu i zewnętrznych rejestratorów dźwięku.
9. Jak długi jest film?

Teledysk trwa około 2 – 4 minut, reportaż łącznie około 50 – 90 minut, zależnie od zakresu zlecenia i Waszych oczekiwań. Zdecydowanie odradzamy długie filmy
10. Jak długo musimy czekać na film lub zdjęcia?

Czas oczekiwania na gotowy materiał filmowy lub zdjęcia to okres od 30 do 90 dni. Każdy „surowy” materiał (tak filmowy jak i zdjęcia) wymaga dokładnego przejrzenia, wyselekcjonowania, montażu (obróbki) i nagrania na płyty. Tylko filmowcy amatorzy są w stanie oddać kilkugodzinny film następnego dnia.
11. Czy możemy uczestniczyć przy montażu filmu lub wyborze zdjęć?

Zawsze jesteśmy otwarci na Wasze oczekiwania i sugestie, z którymi zapoznajemy się przed końcową realizacją zlecenia. Zakładamy, że wybierając nas polegacie na naszym doświadczeniu i kreatywności. Ponadto selekcja, obróbka i montaż to wielogodzinny proces.
12. Czy otrzymamy „surowy” materiał?

Nie dajemy tzw. „surówek”.
13. Co wpływa na cenę usługi filmowania lub fotografowania?

Kalkulacja ceny opiera się na kilku elementach, mianowicie:

- zakresu zlecenia, który może obejmować jedynie sam ślub i fragment wesela lub pełny zakres, począwszy od przygotowań, a kończąc na poprawinach lub sesji plenerowej,

- odległości od Opola, a tym samym kosztów eksploatacji samochodu i czasu dojazdu do miejsca przygotowań, ślubu, wesela, pleneru (często są to miejsca znacznie od siebie odległe),

- ilości osób zaangażowanych w realizację zlecenia,

- kosztów ewentualnego noclegu.

Nie doliczamy kosztów za dojazd w odległości do 30km od Opola, jak również za użycie specjalistycznego sprzętu typu steadycam, slider czy rejestrator dźwięku.
14. Czy ta sama osoba jednocześnie filmuje i fotografuje?

Nie. Są to dwie różne czynności wykonywane przez dwie osoby.
a
© 2018 PHOTOEXPO
Wróć do spisu treści